Electricieni Irlanda

Companie irlandeza angajeaza ELECTRICIENI in regiunea Cork din Republica Irlanda.

Se ofera un contract irlandez pe termen nedeterminat.

Se lucreaza intr-un atelier unde se asambleaza/construiesc panouri electrice.

Candidatii trebuie sa detina experienta in domeniu, cu urmatoarele responsabilitati:

– Nivel de Engleza: conversational

– Citirea schemelor de instalatii electrice;

– Asamblarea pieselor metalice, panourilor, cablurilor, realizarea de testari etc.

Se ofera:

-Salariu: de la 16€ – 19€(brut/h) in functie de experienta.

– Orele de munca: 08h00 – 17h30(cu posibilitatea optionala de a lucra ore in plus).

– Se ofera chirie(contra cost).

NOTA :Nu percepem comisioane!!! Suntem reprezentanta companiei Irlandeze in Romania.

Ne puteti de asemenea contacta la: +40 799 986 870 (Luni-Vineri de la 09h00 – 18h00).

Comentarii

comentarii

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

Meniu Categorii