Angajari Germania! SALAR ATRACTIV!!!

Compania germană Medialjob cu sediul in Essen,Germania face preselecții pentru postul de sofer de tir pentru transport regional de animale.

Descrierea postului:

Veți lucra pe coasta de nord a Germaniei la Marea Nordului.

Activitatea dvs. constă în incarcarea animalelor de la diverse ferme si transportul lor pe o raza de 80 km.

Se lucrează conform legislației germane, cu un contract nelimitat încheiat direct cu angajatorul german,precum și plata tuturor asigurărilor sociale și de sănătate.

Salariul este de 3.000,00€ brut.

Se lucrează 6 zile cu 3 zile libere,aprox.245 ore/luna.

Cazarea este intr-o garsoniera singur si se plateste cu 400€pe luna.

Cerinte:

-Cunoașterea limbii germane minim nivel A2

-Carnet sofer de tir

-Experiența in domeniu

Medialjob ca reprezentant direct al angajatorului,nu percepe nici un fel de comision!

Candidații care au depus datele la noi se pot informa la următoarele telefoane:

Pentru Romania apelați la nr.: 0752 341 084

Pentru Germania apelați la nr.: 0049 170 560 9074 sau 0049 201 4373 9360

Comentarii

comentarii

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Meniu Categorii