Locuri de munca in depozite din Marea Britanie/SALAR ATRACTIV

Iată o excelenta ocazie de a lucra în depozite care oferă oportunități excepționale de dezvoltare.

Titlul postului: Operator Depozit

Tip de loc de muncă: Permanent

Locatii: Basildon, Charlton, Middlewich, Bridgewater,Nothampton ( Marea Britanie )

Salariu: £ 8,50 pe oră ( poate fi mai mare in functie de locatie )

Ești inteligent, atent la detalii și gata să începi să lucrezi într-un depozit?

Atunci nu te uita mai departe. Iată o oportunitate de a lucra într-unul dintre depozitele noastre de parteneriat, care nu numai că este interesat să vă vadă că lucrați 24 de ore din 24, dar este, de asemenea, interesat de echilibrul între viața dvs profesională și cea de familie.

A Step Away Solutions are sediul în Milton Keynes, în Anglia și București, în România si suntem pasionati de recrutarea candidaților potriviți pentru companiile partenere într-o gamă largă de sectoare. Suntem o organizație uimitoare și vom fi încântați sa avem vesti de la tine.

Cerinţe

Cerințe preferate: Experiența in depozit este un plus, dar nu obligatorie.

Cerinte de baza:

Trebuie să ai bune abilități de comunicare

Buna stabilitate emoțională

Excelente abilități interpersonale și rezistență fizică

De ce să aplici?

Oferim cursuri de formare, asistență (dacă este nevoie) și vă v-om asigura ca plecarile se vor face într-un timp scurt.

Companiile clienților noștri oferă oportunități excepționale de creștere in cariera și promovări la nivel înalt cu creșterea veniturilor pentru angajații dedicați:

28 de zile de vacanță plătită

Oferim asistență în ceea ce privește cazarea

Salarii competitive (majorări bazate pe experiență)

Sală de gimnastică la locul de munca;

Magazin cu reduceri de până la 70% pentru angajati;

Ajutor in obtinerea NINo și cont bancar în Marea Britanie

Asigurare de viata

Responsabilitati:

La locul de muncă, sarcinile dvs. vor include, dar nu se limitează la următoarele:

Activitati de colectare;

Activitati de ambalare;

Utilizați un scaner de mână pentru a înregistra fiecare element în sistem;

Manipulare la încărcare / descărcare produse;

Pun pariu că este ceva ce poți face. Tot ce ai nevoie pentru a începe este deja menționat în cerinte.

Nu ezita să ne contactezi la numarul de telefon: 0771130918 .

Mult succes!

Comentarii

comentarii

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Meniu Categorii